Jepet me qera Lokali ne Pejton

Jepet me qera nga: Dini 12 Nën 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera lokali 75 metra katrore ne lagjen Pejton, afer IPKO-se. I pershtashem per cdo lloj veprimtarie. Numri kontaktues 044 579 589

Dr. Dini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim