Jepet me qera lokali prej 30m2 ne Prishtine

Jepet me qera nga: Muhabi 22 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera lokali prej 30m2,lokali gjendet te dardania i renovuar krejtesisht. Per me shum informazione thirrni ne nr 044 791 076 faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim