Lëshoj lokalin me qira - Bregu i diellit

Jepet me qera nga: Shefki Dalipi 09 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira. Lokali posedon 200 metra katror, te banesat e bardha afer pompes se benzinit Al-Petrol ne Prishtine.

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim