LESHOHET LOKALI ME QIRA rr. Luan Haradinaj

Jepet me qera nga: Lokali 09 Dhj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: LESHOHET LOKALI ME QIRA
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOHET LOKALI ME QIRA ne rrugen Luan Haradinaj perball ish bankes se lublanes, perball KQZ.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim