LESHOJ LOKAL ME QERA

Jepet me qera nga: Agim 21 Sht 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
MUAJI I PARE GRATIS!!!
Leshoj lokal me qera ne Prishtine perball shtepis shendetsore Nr:4 ne afersi ka 3 barnatore private dhe 1 laborator. Lokali eshte I pershtatshem per qdo veprimtari e sidomos veprimtari mjeksore. 044 317 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim