LESHOJ LOKAL ME QERA

Jepet me qera nga: ismet 22 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qera ne Prishtine ne lagjen Mati 1.Lokali eshte I sapondertuar, modern dhe I pershtashem per qdo lloj veprimtarie.Lokali gjendet te instituti gjyqesor I kosoves ne kompleksin e ART CONSTRUCTION. 044 300 168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim