LESHOJ LOKAL ME QERA

Jepet me qera nga: Agim 22 Sht 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
MUAJI I PAR FALAS.....MUAJI I PAR FALAS....Leshoj lokal me qera ne Prishtine prej 65m2 perball shtepis shendetsore Nr:4 dhe stadiumit te FLAMURTARIT. 044 317 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim