LESHOJ LOKALIN ME QERA

Jepet me qera nga: ismet 23 Sht 02:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: mati 1
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne Prishtine ne lagjen Mati 1 me siperfaqe prej 116m2 I pershtatshem per qdo lloj veprimtarie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim