LESHOJME LOKALE ME QERA NE TE GJITHA LAGJET

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: PRISHITNE
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOJME LOKALE DHE BANESA PER ZYRE ME QERA, KEMI ZGJIDHJE NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES.

PER ME SHUME KONTAKTONI AGJENSIONIN PROFERSIONAL PER PATUNDSHMERI "M.M Prishtina" ME SHPEJTESI DHE KORREKTESI KRYEJM SHERBIME PER JU.

NUMRAT E TELEFONIT: 044/799-348
049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim