LOKAL AFARIST 250m2 NE QENDER TE GRANDI

Jepet me qera nga: a.p 21 Sht 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 500 EUR / muaj

Adresa: LOKAL AFARIST 250m2 NE QENDER TE PRISHTINES
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali afarist 250m2 eshte i gatshem per pune me te gjithe inventarin e nevojshem per Bar e Restorant si dhe me paisje komplete per kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim