LOKAL I PERSHTATSHEM PER LABORATOR ose BARNATORE

Jepet me qera nga: LOKAL AFARIST 21 Tet 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Myrvete Maksutaj nr 7 Prishtine
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal i pershtatshem per LABORATOR ose BARNATORE 72 m2 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim