LOKAL ME QERA NE QENDER

Jepet me qera nga: Besim 05 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Adrian Krasniqi nr 1
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera lokalin ne qender te Prishtines perballe Akademis se Shkencave dhe Arteve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim