LOKAL ME QIRA MBI KURRIZ 400m2

Jepet me qera nga: Shaban 30 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira mbi kurriz ne dardani, eshte me 3 nivele prej tunellit te kurrizit deri mbi kurriz lokali eshte ne fazen e renovimit leshohet vetem komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim