LOKAL ME QIRA NE ARBERI

Jepet me qera nga: Fehmi 03 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prroni i Njemt
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI IPET ME QIRA SIPAS MARRVESHJES.
LOKALI ESHTE 100 M
LOKALI ESHTE ME TUALET
LOKALI KA EDHE KOMPANIN E SIGURIMEVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim