LOKALI IPET ME QERA

Jepet me qera nga: FERID 06 Tet 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: DARDANI SU-1/3 LOK. 3
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI IPET ME QERA

GJENDED NE DARDANI TE POSTA , NE MES TE FURRES SE BUKES " ELISA " DHE QERDHES SE FEMIJEVE.
LOKALI ESHTE 2 KAT.

SIP. E LOK. 50 M2

LOKALI ESHTE I PERSHTATSHEM PER VEPRIMTARI TE NDRYSHME.

PER INFORMATA TJERA MUND TE INFORMOHENI NE NUMRAT E TELEFONIT:

038-555-189
044-656-071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim