LOKALI ME QERA

Jepet me qera nga: Bardhyl 23 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: HAJVALI - PRISHTIN
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj Lokalin me qera,
Lokali gjendet ne qender te Hajvalis ,është i përshtatshëm për cdo lloj të veprimtarive ,
Lokali ka 90 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim