Leshohet Lokali me Qira

Jepet me qera nga: .. 07 Sht 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Xhamia e Llapit rr.Ilir Konushefci Prishtin
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet lokali me qira lokali gjindet objektin e inxhinieringut afer pazarit te gjelbert i pershtatshem per zyre , dyqan etj i gatshem per klient .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim