Leshohet Objekti me Qera

Jepet me qera nga: GeoFIX 21 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 860 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet Objekti me qera ne rrugen Enver Maloku nr:32 (afer furres qeimi 2) ka siperfaqe 860m2.
1.Bodrumi me siperfaqe 200m2
2.Perdhesa me siperfaqe 330m2
3.Kati i par me siperfaqe 330m2.

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim