Leshohet lokali me qera afer salles 1 tetori

Jepet me qera nga: Ardit 30 Sht 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet lokali me qera afer salles 1 tetori ka 85 m2 eshte i ndar ne zyre por sipas deshires mund te hiqen dhe te shfrytzohen per depo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim