Leshohet lokali me qera ne Prishtine, Mati1

Jepet me qera nga: Gëzim 27 Sht 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Adresa: Mati 1, Rr. Ukshin Kovaçica
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne Prishtine, Lagjia e spitalit.Eshte ne katin perdhese.Parkingu para lokalit. I pershtatshem per veprimtari te ndryshme.I ploteson te gjitha kushtet. 1 banjo. Per informata te tjera kontaktoni...
Viber: 049/56-56-69 044/244-213

Email: gibrahimi123@gmai.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim