Leshohet lokali me qera ne qender Prishtines

Jepet me qera nga: GH 31 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Adresa: Pejton
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne lagjen Pejton ne Qendres te Prishtines. Afer lokaleve (Centralroom apo Apartment).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim