Leshohet lokali me qera

Jepet me qera nga: Visar 09 Nën 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte 68m2 plus terasa 22m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim