Leshohet lokali me qera

Jepet me qera nga: Arton Abazi 05 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: "Zija Shemsiu"-Ulpiane
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne Ulpiane perballe ish-gjykates per Kundervajtje eshte ne gjendje mjafte te mire,45m2.Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim