Leshohet lokali me qira

Jepet me qera nga: Arton Abazi 05 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: "Zija Shemsiu"-Ulipane
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne rrugen Zija Shemsiu ne Ulpiane,perballe ish gjykates per Kundervajtje,lokali eshte ne gjendje mjafte te mire.Qmimi sipas marreveshjes.
45m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim