Leshohet lokali me qira 30m

Jepet me qera nga: Faton 10 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Leshohet me qira
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte mjaft i pershtatshem per ordinanc dentist laborator etj sepse eshte perball qendres se mjeksis familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim