Leshohet lokali me qira

Jepet me qera nga: Filan Fisteku 26 Nën 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr.Garibaldi
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali posedon 70m2 siperfaqe afariste dhe 70m2 bodrum ne kuader te lokalit. Eshte i pozicionuar ne qender te rrepte te Prishtines , perballe BQK-se - tek NEWBORN.

Te interesuarit luten te kontaktojne ne:
lokalimeqira@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim