Leshohet me qera lokali përball Hotel Grand

Jepet me qera nga: Valoni 19 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali perballe Hotel Grand-it ne rrugen Garibaldi. Lokali gjindet ne podrum me siperfaqe prej 42 m2. Është komplet i renovuar si dhe posedon WC. Lokacioni eshte shume I pershtatshum per qdo lloj veprimtarie, edhe per zyre apo perfaqesi sepse lokacioni eshte mu ne qender te Prishtines Për qdo informat na kontaktoni në 044188343 Qmimi I diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim