Leshohet me qira lokal ne qender

Jepet me qera nga: jerina 24 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rr. Vasil Andoni, (afer RTK-se, te komuna e vjeter
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan me hapsire 40m2 ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per t'u shfrytezuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim