Leshoi lokalin me qera

Jepet me qera nga: Muhamet 09 Nën 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Sipërfaqe: 26 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoi lokalin me qera ne Prishtine ne rrugen per Matiqan.
Saktesishte rrugen Isa Kastrati,poshte pompes Al-Petrol.
Lokali eshte i pershtatshem per cfardo veprimtarie per biznese te ndryshme me siperfaqe 24 meter katror.
Lokali posedon wc-ne.
Per me shume informata na kontaktoni ne 045 323 475 ose ne 044 813 038.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim