Leshoj Lokal me Qera

Jepet me qera nga: Agim 04 Gsh 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Isa Kastrati
Sipërfaqe: 175 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet Lokali me Qera ne rrugen Isa Kastrati rruges per matiqan ka hapsire 175m2 kurse ka hapsire edhe per parking 150m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim