Leshoj Lokalin me qera ne EXDC 2

Jepet me qera nga: idro 04 Maj 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: kalabri-emshir
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne lagjen Kalabria, eshte e regulluar dhe gati per gjdo vperimtari. Te banesat e reja te EXDC- PERBALLE DOGANES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim