Leshoj Lokalin

Jepet me qera nga: Diana 07 Dhj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: Bajram Kelmendi , 46
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka inventarin per Call Center
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim