Leshoj lokal me qera 500 euro

Jepet me qera nga: Mersime Ademi 18 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Lokal me qera
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj market me qera 100m2 magazin 3m me 4m
banjo dhe hapsira per friza e frigorifera.
Lokali gjindet mbrenda ne tregun e gjelbert ne prishtin afer televizionit RTK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim