Leshoj lokal me qera afer Kater Llullave

Jepet me qera nga: Leotrim 30 Dhj 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera 36m2. Lokali gjendet ne rrugen Bajram Kelmendi, perballe Bankes "KEP". Lokali eshte ndertim i ri dhe leshohet per shfrytezim ne fund te dhjetorit 2015. Lokali eshte ne katin perdhese i pershtatshem per veprimtare te ndryshme. Lokali posedon edhe terase perpara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim