Leshoj lokal me qira

Jepet me qera nga: Ardita 30 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira afer qafes, i pershtatshem per ordinance, zyre....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim