Leshoj lokal me qira

Jepet me qera nga: Ridvan 03 Dhj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Lokal me qira
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qira ne qender te prishtines perball bahollve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim