Leshoj lokal me qira

Jepet me qera nga: Ardita 08 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Mark Isaku
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qira ne qender te Prishtines, afer qafes, saktesisht te klubi i boksit, prapa de rades.
Lokali ka 35 metra plus nje dhome qe mund te shfrytzohet se bashku me lokalin dhe banjon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim