Leshoj lokalin me qera, 50m2, afer marketit Oaza

Jepet me qera nga: Valdete Bytyqi 11 Jan 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Enver Maloku 4, Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera, 50m2, afer marketit 'Oaza', ne mes te dyqanit te Ipkos 'KosovaPhone' dhe barnatores 'Clover Pharm'.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim