Leshoj lokalin me qera

Jepet me qera nga: Bedri Hyseni 28 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Gazmend Zajmi 32
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI eshte i pershtatshem per shume biznese ,zyre, minimarket,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim