Leshoj lokalin me qera afer shkolles teknike

Jepet me qera nga: Bujar bajrami 25 Nën 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Adresa: Me qera lokali afer tony market
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali afer shkolles se mesme teknike, me saktesisht 7 metra afer supermarketit tony market.
Lokali eshte relativisht i madh me banjo dhe nje pjese te ndare qe mund te perdoret edhe si kuzhine. Per me shume informata mund te kontaktoni ne telefon ose edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim