Leshoj lokalin me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: besnik 19 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne kompeksin afarist banesor MOLLA..aper organizates IOM..info ne tel.044925242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim