Leshoj lokalin me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: xxx 08 Sht 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Rrustem Statovci 24 A Prishtine
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte i pershtatshem per zyre, frizere, barnatore ose veprimtari tjera.

Ju falemnderit per interesim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim