Leshoj lokalin me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: xxx 08 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Adresa: Rrustem Statovci 24 A Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne qender te Prishtines. Lokali eshte i pershtatshem per zyre, barnatore, frizere ose ndonje biznes tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim