Leshoj lokalin me qera te tregu me shumice .

Jepet me qera nga: Bekim 13 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj me qera lokalin afarist në hymje kryesore të tregut me shumicë në Prishtinë , Lokali është i pershtashëm për cdo veprimtari afariste , bankë ,depo , restorant , etj dhe ka mbi 100m ,si dhe hapsirë të shfrytzueshme para lokalit.lokali ipet për kohë të gjatë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim