Leshoj lokalin me qira

Jepet me qera nga: Fadil 24 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoje lokalin me qira 70 m2 eshte 2 katshe .Lokali gjindet ne Prishtine ne lagjen pejton afer Hotel Prishtines. Eshte e pajisure me Air Conditon,Uje,Rryme.Informacioni: 049-143-993 ose 044-143-993.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim