Leshoj lokalin me qira ne lagjen e Muhaxherve

Jepet me qera nga: Eroll 09 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Lagjja e Muhaxherve
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira ne Lagjen e Muhaxherve
Lokali ka 100 m2 , dhe bodrum aferisht 30 m2
Cmimi i diskutueshem
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin
045 675 375
045 666 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim