Leshoj lokalin me qira te Tregu

Jepet me qera nga: Bekim Makolli 27 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qira lokali prej 100 metra katror. Lokali gjendet ne Tregun e madh me shumice ne zonen industriale . Ka poziten me te mire afariste ne treg , gjendet ne hymje. Kohezgjatja e qerase dhe cmimi behen gjithcka me marrveshje . Kontakto ne +396 49 307 239 , edhe ne viber te njejtin numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim