Leshoj lokalin me qira

Jepet me qera nga: Merita 11 Dhj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira ne qender te Prishtines, tek ish klubi I boksit, afer de rades, tek tuneli. Lokali ka 35 metra katror dhe nje dhome mbrapa me diku 30 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim