Leshoj me qera lokali Lagjja Arberia Ish Dragodan

Jepet me qera nga: Edon 23 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 171 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne lagjen Arberia tek banesat e Tregtis afer komunes se re i pershtatshem per gjitha llojet e bizneseve 171m2
Qmimi 1100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim