Lokal me qera

Jepet me qera nga: Shpetim 27 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 160.87 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoet me qera lokali ne lagjen Bregu i Diellit perball qerdhes :

-Siperfaqja 160.87 m2 ( Dy pjeset e eperme te lokalit me hapsire prej 94.9 m2 dhe pjesa e poshtme apo 2 podurmet me siperfaqe prej 65.97 m2)
-Posedon hyrje nga te dy anet (Nga hyrja e nderteses por edhe nga mbrapa lokalit)
-Eshte i rregulluar
-Eshte shume i pershtatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim